Przebudowa – ciąg dalszy

Drodzy Czytelnicy, jestem Wam winien kilka słów wyjaśnienia. Z pewnością zauważyliście moją nieco mniejszą aktywność blogową – od jakiegoś czasu nowe wpisy pojawiają się rzadziej. Choć bywają i takie dni, kiedy potrafi pojawić się kilka wpisów w krótkim czasie. To wszystko związane jest ze żmudnym i czasochłonnym procesem przenoszenia wszystkich danych – czyli wszystkich wpisów ze strony http://www.stotom.pl na niniejszy blog. Owa strona została uruchomiona w maju 2011 roku, a więc wyobraźcie sobie, jak wiele wpisów czeka na przenosiny. Owszem, część z nich znajdowała się już na Podróżach z Mataszkami, ale należało je dostosować do obecnego układu, dodając mapki, opis i zdjęcia. Ponieważ wpisy nie pojawiały się równolegle na http://www.stotom.pl i na niniejszym blogu od samego początku, stąd w kolejce czeka ich ponad 600 (!) – na umieszczenie jako nowych wpisów (dlatego Ci z Was, którzy mają włączone powiadomienia mogą być nimi „zasypywani” momentami dość intensywnie). Co ważne, strona http://www.stotom.pl od jutra znika z sieci (po ponad 7,5 roku). Nowe wpisy na Podróżach z Mataszkami będą się pojawiać, ale przez jakiś czas pierwszeństwo będą miały te archiwalne.

Ufff, mam nadzieję, że te kilka słów wyjaśnienia to niezbyt zawiły tekst 😉 Pozostańcie na blogu, zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.